خدمات ارائه شده ما

چرا ما را انتخاب میکنید

دانش و سواد مجموعه

تعمیر اتومبیل یک امر کاملا تخصصی است و بدیهی است که یک فرد عادی نمی تواند به طور مستقیم میزان دانش و تبحر متخصصین یک مجموعه را بسنجد.

اخذ مجوز های لازم

بر اساس قانون همه مراکز مجاز تعمیرکاران خودرو  باید عضو اتحادیه  باشند. این اتحادیه با بررسی شرایط تعمیرکاران درخواست کننده صلاحیت آنها را از جهات مختلف بررسی و در آخر به آنها جواز انجام خدمات ارائه می دهد

مشاوره تعمیر

مشاوره متخصصین و ارائه اطلاعت کافی در مورد ایراد ، قطعات معیوب ، هزینه تعمیرات و … لازمه انجام یک تعمیر خودرو درست و منطقی است.

تعمیر بجای تعویض

تعمیرات به جای تعویض قطعات هزینه تعمیرات را تا حد زیادی تعدیل می کنند و به موازات آن با ارائه ضمانت کافی باعث اطمینان مراجعین از نحوه انجام خدمات می شوند.

ضمانت و گارانتی خدمات

کیفیت ارائه خدمات گارانتی از مدت زمان آن اهمیت بیشتری دارد این در حالیست که اگر قطعه ای بطور کامل با قطعه نو تعویض شده باشد احتمال خرابی آن در کوتاه مدت بسیار بعید است.

5 دلیل اصلی برای انتخاب ما

دانش و سواد مجموعه

تعمیر اتومبیل یک امر کاملا تخصصی است و بدیهی است که یک فرد عادی نمی تواند به طور مستقیم میزان دانش و تبحر متخصصین یک مجموعه را بسنجد. برای بدست آوردن این شناخت از راه های دیگری می توان اقدام نمود مثلا میزان اطلاعاتی که از مجموعه روی اینترنت وجود دارد. معمولا تعمیرگاه های متخصص در هر رشته ای سایت معتبر و بروز شده ای دارند که مراجعین می توانند اطلاعت مورد نیاز را کسب کنند و در بخش های مختلف رشته تخصصی خود اطلاعات کاربردی اولیه را در آن منتشر می کنند تا مشکلات ساده مراجعین حل شود نه اینکه سایت فقط مرجعی برای تبلیغات باشد و بنری برای جذب مشتری.بدین منظور به صفحه سوالات متداول مراجعه نمایید.

اخذ مجوز های لازم

بر اساس قانون همه مراکز مجاز تعمیرکاران خودرو  باید عضو اتحادیه  باشند. این اتحادیه با بررسی شرایط تعمیرکاران درخواست کننده صلاحیت آنها را از جهات مختلف بررسی و در آخر به آنها جواز انجام خدمات ارائه می دهدضمن اینکه ارائه این خدمات نرخنامه مشخصی دارد که همه اعضا موظفند به آن عمل کنند. پس دارا بودن جواز کسب می تواند یکی از معیارهای لازم برای اطمینان ما و رسیدن به پاسخ یک تعمیر کار خوب باشد.

مشاوره تعمیر

مشاوره متخصصین و ارائه اطلاعت کافی در مورد ایراد ، قطعات معیوب ، هزینه تعمیرات و … لازمه انجام یک تعمیر خودرو درست و منطقی است. مشاور خوب ابتدا اطلاعات کافی از مشتری دریافت کرده و سپس اطلاعات تکمیلی و شرایط مختلف تعمیر، میزان دقیق هزینه تعمیر و گارانتی قطعات و خدمات را ارائه می دهد تا مشتری بهتر بتواند در مورد انجام کار تصمیم بگیرد.

تعمیر بجای تعویض

مجموعه هایی که قادر به انجام تعمیرهستند با اقدام به انجام تعمیرات به جای تعویض قطعات هزینه تعمیرات را تا حد زیادی تعدیل می کنند و به موازات آن با ارائه ضمانت کافی باعث اطمینان مراجعین از نحوه انجام خدمات می شوند.

ضمانت و گارانتی خدمات

تعمیرگاه های  معتبر و مجاز پس از ارائه خدمات مدت زمان مشخصی را برای گارانتی و ضمانت خدمات در نظر می گیرند که اگر در این مدت خودرو ایرادی پیدا کند بطور رایگان تعمیر کنند. کیفیت ارائه خدمات گارانتی از مدت زمان آن اهمیت بیشتری دارد چرا که هستند تعمیرگاه هایی که زمان های طولانی ( مثلا 1 ماهه ) برای گارانتی در نظر می گیرند اما فقط قطعات کامل تعویض شده را در شامل آن می کنند در حالیکه اگر قطعه ای بطور کامل با قطعه نو تعویض شده باشد احتمال خرابی آن در کوتاه مدت بسیار بعید است.

به صورت رایگان از ما مشاوره بگیرید!

مهندسین ما در تعمیرگاه ماهر آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

وبلاگ

مشتریان ما